Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, enligt uppgift handgjord i Småland, rutfanerad mahogny, melerad stenskiva, längd 90, bredd 50, höjd 81 cm
Mindre fläckar, smärre nagg
789402
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här