Byrå rokokstil

Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil
Byrå rokokstil

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, enligt uppgift handgjord i Småland, rutfanerad mahogny, melerad stenskiva, längd 90, bredd 50, höjd 81 cm

Mindre fläckar, smärre nagg

789402

2020-08-09