1586 - Porslin 1950-/60-tal

1586 - Porslin 1950-/60-tal
1586 - Porslin 1950-/60-tal
1586 - Porslin 1950-/60-tal
1586 - Porslin 1950-/60-tal
1586 - Porslin 1950-/60-tal
1586 - Porslin 1950-/60-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

PORSLIN, 19 delar, skålar, fat, tillbringare m m, Rörstrand, Upsala Ekeby, Deco, Hälsingborg, 1900-talets mitt

Varierande slitage, någon nagg eller spricka kan förekomma

789404

2020-08-23