295 - Oljemålning Stephen Palmer Stilleben

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STEPHEN PALMER (1714-96), olja på duk, England, hans krets, Stilleben med kramsfåglar, sign. S. Elmer 96, 74x90

789422

2020-08-21