Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STEPHEN PALMER (1714-96), olja på duk, England, hans krets, Stilleben med kramsfåglar, sign. S. Elmer 96, 74x90
789422
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här