Kandelaber tenn (2)
2020-07-02
789432
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, tenn, för 5 ljus, stämplad Europe Etain Zinn 95%, höjd ca 33, bredd ca 29 cm
Slitage, bucklor