Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, mansporträtt, signerad och daterad Moretti 1926, lergods, höjd ca 31 cm

Skador

789441

2020-07-03