296 - Vaxtavla 1800-tal

296 - Vaxtavla 1800-tal
296 - Vaxtavla 1800-tal
296 - Vaxtavla 1800-tal
296 - Vaxtavla 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAXTAVLA, föreställande Frukter i fruktkorg, signerad Hilleborg Finne d. 1 Januar 1825, förgylld ram, tavlans mått 45x42 cm

smärre skador

789451

2020-08-21