Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAXTAVLA, föreställande Frukter i fruktkorg, signerad Hilleborg Finne d. 1 Januar 1825, förgylld ram, tavlans mått 45x42 cm
smärre skador
789451
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här