TinTins Äventyr 11 st

TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st
TinTins Äventyr 11 st

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERGÉ (REMY, GEORGE): 11 st, "TinTin´s Äventyr", 1947-1970, ca 29x22 cm

Bruksslitage, delvis nötta och med småskador, snedlästa ryggar, några smärre veck, ej genomgångna

789455

2020-07-03