297 - Vaxtavla 1800-tal

297 - Vaxtavla 1800-tal
297 - Vaxtavla 1800-tal
297 - Vaxtavla 1800-tal
297 - Vaxtavla 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAXTAVLA, föreställande Blombukett i hållare, signerad Thora Petersen 9 Mai 1825, förgylld ram, tavlans mått 40x40 cm

smärre skador

789457

2020-08-21