Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, skjutdörrar, en skåpdörr, invändigt med lådor samt spegel, höjd 110, 150x42 cm

Bruksslitage, fläckar (bl a märken efter dryck)

789473

2020-07-03