Spegel m konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, med konsolbord, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, fasettslipat glas, dekor i pastellage, profilerad stenskiva, spegelns mått ca 230x98, bordets mått 44, 86x28 cm
Skador, pastellagedekor saknas, konsolbordet kompletterat, skiva med obetydliga nagg, senare glas
789485
2020-07-02