Tillbaka till katalog
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
MOCCABRYGGARE, "Atomic Brevetti Robbiati", Milano, Italien, omkring 1900-talets mitt, vitmetall med grepar and knoppar i plast, nbyggd mjölkskummare, höjd 23 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
789508
Datum:
2020-07-03