Tillbaka till katalog

Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati

Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati
Moccabryggare Atomic Brevetti Robbiati

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

MOCCABRYGGARE, "Atomic Brevetti Robbiati", Milano, Italien, omkring 1900-talets mitt, vitmetall med grepar and knoppar i plast, nbyggd mjölkskummare, höjd 23 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

789508

Datum:

2020-07-03