J Kluge väggpendyl
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
J KLUGE, väggpendyl, 1900-talets första hälft, Stockholm, gustaviansk stil, träskuren dekor, urtavla med arabiska siffror, 93x45 cm
Ej funktionstestad, färgbortfall, bruksslitage, pendel hämtas i Utlämningen
789509
2020-07-03