J Kluge väggpendyl

J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl
J Kluge väggpendyl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J KLUGE, väggpendyl, 1900-talets första hälft, Stockholm, gustaviansk stil, träskuren dekor, urtavla med arabiska siffror, 93x45 cm

Ej funktionstestad, färgbortfall, bruksslitage, pendel hämtas i Utlämningen

789509

2020-07-03