Soffa nyrenässans

Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, svarvade ben, randig klädsel, längd ca 145 cm

Smärre slitage

789511

2020-07-03