1593 - Snurrstol jugend

1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend
1593 - Snurrstol jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOL, jugend / naturromantisk stil, skuret trä i form av grenar och växtdelar, snurrfunktion, textilklädd sits, höjd ca 90, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador/lagningar

789518

2020-08-23