Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): Bordslampor 2 st, Kosta Boda, signerade och numrerade Boda 98172 B Vallien, höjd med skärm 44 cm
789522
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här