Bertil Vallien bordslampor

Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor
Bertil Vallien bordslampor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): Bordslampor 2 st, Kosta Boda, signerade och numrerade Boda 98172 B Vallien, höjd med skärm 44 cm

789522

2020-07-01