Rullklaffssekretär
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets början, ek, Åtvidaberg, nederdelen med två hurtsar, vardera med lådor, 2 skrivskivor, överdelen med jalusi, bakom jalusi skrivskiva med dokumentfack och låda, höjd ca 98, 135x81 cm
Slitage, lagning, skador
789524
2020-07-05