Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets början, ek, Åtvidaberg, nederdelen med två hurtsar, vardera med lådor, 2 skrivskivor, överdelen med jalusi, bakom jalusi skrivskiva med dokumentfack och låda, höjd ca 98, 135x81 cm

Slitage, lagning, skador

789524

2020-07-05