303 - Oljemålning 16/1700-tal religiöst motiv

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, 16/1700-tal, religiöst motiv med jesusbarnet, 82x66 cm

789539

2020-08-21