Olle Bonniér

Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): "Brorsan" - Drakflygaren, signerad och daterad Bonnier -73, 87/260, färgserigrafi, bladmått ca 47x63 cm

Gulnader

789540

2020-07-06