Georg Gundorff

Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GEORG GUNDORFF (Danmark, 1876-1925): Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad Gundorff, olja på duk, ca 50x73 cm

789543

2020-07-06