Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GEORG GUNDORFF (Danmark, 1876-1925): Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad Gundorff, olja på duk, ca 50x73 cm
789543
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här