Stolar 4 st Svensk fur

Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur
Stolar 4 st Svensk fur

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st, Svensk fur, omkring 1900-talets mitt, furu, okänd formgivare, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Bruks. och åldersrelaterad slitage, repor, märken

789546

Päivämäärä:

2020-07-03