Stolar 4 st Svensk fur
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, Svensk fur, omkring 1900-talets mitt, furu, okänd formgivare, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Bruks. och åldersrelaterad slitage, repor, märken
789546
Päivämäärä:
2020-07-03