Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-talets slut, Frankrike, märkt Godin No 13, senare grönmålad, höjd 44, diameter 27 cm
Åldersrelaterat slitage
789547
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här