Trädgårdsurna gjutjärn

Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-talets slut, Frankrike, märkt Godin No 13, senare grönmålad, höjd 44, diameter 27 cm

Åldersrelaterat slitage

789547

2020-07-01