Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, sannolikt Svensk Fur, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, höjd ca 74, 140x75 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken

789552

2020-07-03