Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 2 st, "Fingal", ur serien "Fåglarna Fenix", signerade Lisa L., K-studion, Gustavsberg, Sweden, delvis förgylld samt bronserad dekor, höjd ca 20 cm

789554

2020-07-03