1765 - Paiseleysjalar 4 st

1765 - Paiseleysjalar 4 st
1765 - Paiseleysjalar 4 st
1765 - Paiseleysjalar 4 st
1765 - Paiseleysjalar 4 st

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJALAR, 4 st., paisley, 1800-talets andra hälft,

Bruks och åldersrelaterat slitage

789555

2020-08-23