Bert Håge Häverö oljemålning Julgäddan

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Nu skall vi ta julgäddan", signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1988, olja på duk, ca 70,5x51,5 cm

789556

2020-07-06