Klubbat för:
6 200 SEK
8 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Nu skall vi ta julgäddan", signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1988, olja på duk, ca 70,5x51,5 cm
789556
2020-07-06