Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD med gallersarg, 1800-talets senare del, Louis XV stil, mahogny, med mässingsdetaljer, skiva i marmor, höjd 80, diameter ca 35 cm
Slitage, ngt blekt
789558
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här