Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BORD med gallersarg, 1800-talets senare del, Louis XV stil, mahogny, med mässingsdetaljer, skiva i marmor, höjd 80, diameter ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ngt blekt
789558
2020-07-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner