Bord Louis xv stil

Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil
Bord Louis xv stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BORD med gallersarg, 1800-talets senare del, Louis XV stil, mahogny, med mässingsdetaljer, skiva i marmor, höjd 80, diameter ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ngt blekt

789558

2020-07-01