515 - Paisleysjalar 4 st

515 - Paisleysjalar 4 st
515 - Paisleysjalar 4 st
515 - Paisleysjalar 4 st
515 - Paisleysjalar 4 st

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJALAR, 4 st., paisley, 1800-talets andra hälft,

Bruks och åldersrelaterat slitage

789559

2020-08-21