Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv från Stora Skuggan Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 72x40 cm
Oramad
789561
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här