Vjeteslav Kliuchnikov Stockholm

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv från Stora Skuggan Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 72x40 cm

Oramad

789561

2020-07-06