516 - Schatull ek med diverse innehåll

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, ek med mässingsbeslag, 1800-talets mitt, innehållande 10 flaskor och burkar av slipat glas med försilvrade lock, samt tre benredskap, 39x23 cm, höjd 15 cm, nyckel medföljer
Medföljande lapp med ägarnamn Baron Hannibal Wedell-Wedelsberg

skador
delar saknas

789562

2020-08-21