Conrad Selmyhr oljemålning

Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning
Conrad Selmyhr oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CONRAD SELMYHR (Norge, 1877-1944): Fjordmotiv, signerad och daterad Conrad Selmyhr, ca 45x60 cm

789573

2020-07-06