637 - Pallar 2 st., 1800-tal

637 - Pallar 2 st., 1800-tal
637 - Pallar 2 st., 1800-tal
637 - Pallar 2 st., 1800-tal
637 - Pallar 2 st., 1800-tal
637 - Pallar 2 st., 1800-tal
637 - Pallar 2 st., 1800-tal

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 600 SEK

PALLAR, 2 st., 1800-tal, björk, en klädd i brunt skinn den andra i hästtagel, höjdca 20,5, 31x27 respektive höjd 12, diameter 41 cm

bruksslitage

789575

2020-08-21