520 - Pigtittare, 2 st

520 - Pigtittare, 2 st
520 - Pigtittare, 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIGTITTARE, 2 st., 1800-tal, em med lådor i sargen, höjd 41 respektive 64 cm

mindre skador och slitage

789616

2020-08-21