Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PIGTITTARE, 2 st., 1800-tal, em med lådor i sargen, höjd 41 respektive 64 cm
Zustandsbeschreibung
mindre skador och slitage
789616
2020-08-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner