Kamin Marke Turm Tyskland

Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KAMIN, "Marke Turm", Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm

Slitage, funktion ej kontrollerad,

789625

2020-07-08