Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KAMIN, "Marke Turm", Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm
Slitage, funktion ej kontrollerad,
789625
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här