Skåp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talet mitt, Nordiska Kompaniet, valnötsfanér, gångjärn i mässing, inredning med två hyllplan, skyltmärkt NK A/B, höjd ca 130, 85x45 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen
789628
2020-07-03