Skåp Nordiska Kompaniet

Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talet mitt, Nordiska Kompaniet, valnötsfanér, gångjärn i mässing, inredning med två hyllplan, skyltmärkt NK A/B, höjd ca 130, 85x45 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

789628

2020-07-03