Lindau & Liljekrantz Orrefors

Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors
Lindau & Liljekrantz Orrefors

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDAU & LILJEKRANTZ, golvlampa, för Orrefors, 1970-tal, opalglas samt svartlackerad plåt, delvis perforerad, höjd 120 cm

Reflektorskiva på toppen saknas, micronagg, fot med smärre bucklor, slitage, SAV garanterar inte funktionen

789631

2020-07-03