Lindau & Liljekrantz Orrefors
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDAU & LILJEKRANTZ, golvlampa, för Orrefors, 1970-tal, opalglas samt vitlackerad plåt, delvis perforerad, höjd 120 cm
Smärre slitage, repor, bucklor, micronagg, SAV garanterar inte funktionen
789633
2020-07-03