Klädhängare 1980-tal

Klädhängare 1980-tal
Klädhängare 1980-tal
Klädhängare 1980-tal
Klädhängare 1980-tal
Klädhängare 1980-tal
Klädhängare 1980-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLÄDHÄNGARE, metall och plast, höjd ca 185, 1980-tal

Behov av genomsyn av skruvar, smärre slitage

789636

2020-07-03