RUNE CLAESSON, KOIVISTO
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE CLAESSON, KOIVISTO, "Berliner", fåtöljer, 1-par, för Swedese, omkring 2000-tal, formgjutna fåtöljer i svart skinn, ben i kromat stål. etikettmärkta, sitthöjd 45, bredd ca 76 cm, djup 70 cm
Bruksslitage
789647
2020-07-05