Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Fjärilar, collage, signerad och daterad Stig Claesson 84, ca 99x69 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram, mindre fuktfläck vid höger nedre hörn
789658
2020-07-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner