SÄNGBORD Basset Furniture USA

SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1950-tal, Basset Furniture, USA, stomme i teak, detaljer i mässing, toppskiva i svart laminat, 2 lådor, höjd ca 62, 58x40 cm

Bruksslitage

789670

2020-07-03