Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD samt STOL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, lösa hurtsar, stomme i mahogny, skiva delvis beklätt med läder, präglad bård i guldfärg, beslag i patinerad metall, karmstol i mahogny, grönt konstskinn, höjd på skrivbord ca 80, 136x62 cm

Bruksslitage, slitage kring toppskiva, störmärken kring stommar, skrivbordet saknar nyckel, olåst

789673

2020-07-03