Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BUFFE, tidigt 1900-tal, skåpdel med bakomliggande hyllor, ek, detaljer i smide, nyckel finns, höjd ca 99 samt 160x57 cm
Stötmärken, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
789683
2020-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här