Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFE, tidigt 1900-tal, skåpdel med bakomliggande hyllor, ek, detaljer i smide, nyckel finns, höjd ca 99 samt 160x57 cm

Stötmärken, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

789683

2020-07-03