Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, stengods, blank glasyr i oxblod, signerad Friberg samt med Studiohand, årsbokstav P, höjd 6,5, 12x12 cm
Smärre slitage
789689
2020-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här